ABY WEJŚĆ NA STRONĘ, POTWIERDŹ SWÓJ WIEK.

Nasza witryna stosuje pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w ten sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies zgodnie z Polityką cookies. Jeżeli nie akceptują Państwo Polityki, prosimy o niekorzystanie z naszej witryny.

POZNAJ ZWYCIĘZCÓW

Galeria zwycięzców

ZWYCIĘZCY POSZCZEGÓLNYCH ETAPÓW

ETAPY

NAGRODA I STOPNIA

Krzysztof z miejscowości Kobyłka

NAGRODA II STOPNIA

Mariusz
Kotuń
Anna
Gdańsk
Urszula
Gliwice
Urszula
Sobocisko
Patrycja
Imielin
Michał
Kielce
Sylwia
Szczecin
Elżbieta
Gołotczyzna
Sylwia
Szczecin
Paweł
Warszawa
Piotr
Szczecin
Damian
Łaziska Górne
Sylwia
Pisarzowice
Krzysztof
Bydgoszcz
Paulina
Sulejów
HALINA
GDAŃSK
Joanna
Ostrów
Mateusz
Radom
Dagmara
Łódź
Tomasz
Police
Sławomir
Kalisz
Mateusz
Rzeszów
Milena
Zielona Góra
Judyta
Rzeszów
Roksana
Kielce
Irena
Dębowiec
Krystyna
Zgłobień
Magdalena
Baranowo
Anna
Łękińsko
Zofia
Ostrów
ŻANETA
Bydgoszcz
Dorota
Warszawa
Marzena
Lublin
Milena
Nowy Dwór Mazowiecki
Patrycja
Ełk
Kamil
Oława
Przemysław
Nowa Wieś
Monika
Warszawa
Tomasz
Jastrzębie Zdrój
Wojciech
rybnik
Krzysztof
Rzeszów
Agata
Jelcz-Laskowice
JOLANTA
Giżycko
Mirella
Elblag
Karolina
Duczki
Klaudia
Szczecinek
Jarosław
Wałcz
Adrian
Warszawa
Anna
Swarzędz
Marcin
Dąbrowa Górnicza
Marta
Janikowo
Joanna
Gołdap
Andrzej
Łękińsko
Ewelina
Śrem
iwona
kielce
Mariusz
Jaroty
Agata
Puńców
Katarzyna
Police
Rafał
WARSZAWA
Tomasz
Zgłobień
Mateusz
Warszawa
Urszula
Mińsk Mazowiecki
Natalia
Juszkowo
Filip
Gdańsk
Piotr
Oświęcim
Marcin
Skarżysko-Kamienna
Michał
Zielona Góra
Patryk
Chodzież
Robert
DZiwiszów
Tadeusz
Bielsko-Biała
Krzysztof
Warszawa
Grzegorz
Kożuchów
Weronika
Sławków
Anna
Mińsk Mazowiecki
Renata
kalisz
Renata
Buków gm.Ujazd
Małgorzata
Ełk
Andrzej
Buków gm.Ujazd
MAŁGORZATA
GIŻYCKO
Patryk
Zielona Góra
Zuzanna
Warszawa
Katarzyna
Sobocisko
Marcin
Ornontowice
SABINA
IZDEBNIK
Joanna
Zielona Góra
Jakub
Kielce
Halina
Ełk
Małgorzata
Nozdrzec
Kamil
Pysznica
Sebastian
Kołczewo
Piotr
wadowice
Zdzisław
Wrocław
Łukasz
Kraków, pow. Kraków
Sylwana
Wrocław
Sylwana
Wrocław
JERZY
GDAŃSK
Wioleta
Gdańsk
Wiesława
Zamość
Karolina
Wieliczka
Grzegorz
Oława
Marek
Lubin
Wioleta
Gdańsk
Michał
Wrocław
Natalia
Zamość
Jan
Skierniewice
MONIKA
WARSZAWA
Aleksandra
Sędziszów Młp.
Aleksandra
Kraków
Tomasz
Warszawa
Sławomir
Sobocisko
Joanna
Skierniewice
Paweł
Oława
Konrad
Karniewo
Adam
Czechowice-Dziedzice
Joanna
Skierniewice
Damian
Ludwikowice Kłodzkie
Zofia
Łączki Kucharskie
Adam
Klucze
Julita
Lubin
Iwona
Gdansk
Sylwia
Dąbrowa Górnicza
Paweł
Warszawa
Bartosz
Piła
Magdalena
Somonino
Natalia
Ciechanów
Andrzej
Łódź
Andrzej
Wrocław
Adrian
Koszalin
Mariusz
Szamotuły
Bernadetta
Klimontow

NAGRODA I STOPNIA

Zbigniew z miejscowości Ustka

NAGRODA II STOPNIA

Maja
Sędziszów Młp.
Krystian
Jarosław
WIOLETA
Oświęcim
Wioleta
Gdańsk
Wioleta
Zamość
Weronika
Sławków
Karolina
Ciechanów
Andrzej
Wielgie
Urszula
Gliwice
Tomasz
Majdan Królewski
Urszula
Lublin
Łukasz
Kraków
Urszula
Sobocisko
Mateusz
Rzeszów
Tomasz
Gliwice
Tomasz
Borne Sulinowo
Tomasz
Łódź
Tomasz
zgłobień
Dariusz
Kryg
Teresa
Ełk
Stanisław
Ozorków
Agnieszka
Zgłobień
Tomasz
Steblów
Agnieszka
Wrocław
Agnieszka
Piaseczno
Sylwia
Szczecin
TOMASZ
WŁODAWA
Włodzimierz
Piła
Witold
Ostrów
Magdalena
Maszewo Duże
Sławomir
Somonino
Judyta
Rzeszów
Ireneusz
Olsztynek
Sebastian
Warszawa
Sandra
Leszno
Monika
LUBIN
MAŁGORZATA
Giżycko
Robert
Wronki
Marzena
Lublin
Adam
Zgłobień
Renata
Biała Podlaska
Anna
Łódź
renata
czempin
jan
czempin
Marek
Biała Podlaska
Jan
Brzeg Dolny
PIOTR
GDAŃSK
Rafał
WARSZAWA
Radosław
Kraków
Elżbieta
Jelcz-Laskowice
Piotr
Szczecin
Maria
Rzeszów
Paweł
Warszawa
Piotr
Częstochowa
Piotr
Kedzierzyn-Kozle
Agnieszka
Ozorków
Adrianna
Warszawa
Patryk
Warszawa
Patrycja
Imielin
Patrycja
Gierałtowice
Patrycja
Wawrzeńczyce
Jakub
Koszalin
Joanna
Świdnica
Wojciech
Ełk
Martyna
Pyskowice
Natalia
Szczecin
Kamil
Rzeszów
Mirosław
Bydgoszcz
Tomasz
Rzeszów
Jarosław
Poznań
Mateusz
Warszawa
Grzegorz
Poznań
Małgorzata
Solec Kujawski
Łukasz
Lisów
Ewelina
Toruń
Marzena
Raba Wyżna
Marcin
KRZESZÓW
Marta
Jastrzębie-Zdrój
Marta
Szczecin
Marek
Lubin
MARIOLA
LUBIN
Mariola
PLESZEW
Maria
Kalisz
Dorota
Sitno
Małgorzata
Wysowa-Zdrój
Małgorzata
Warszawa
Małgorzata
Sędziszów Młp.
Beata
Kędzierzyn Koźle
Magdalena
Piotrków Trybunalski
Adam
Zamość
LUCYNA
WŁODAWA
Maciej
Raba Wyżna
Łukasz
Bielsko-Biała
Irena
Dębowiec
Marek
Rzeszów
Katarzyna
Świdnica
EWA
BRZEZINY
Arkadiusz
Giżycko
Danuta
Inowrocław
Jolanta
rzeszów
Agnieszka
Giżycko
SYLWIA
OLSZTYNEK
Kamil
Oława
Kinga
Ciężkowice
Ewelina
Warszawa
Katarzyna
Wronki
Krzysztof
dębowiec
Magdalena
Czempiń
Karolina
Goczałkowice-Zdrój
Wojciech
Zamość
Kamil
Radomsko
Justyna
Suwałki
Dawid
Ciechanów
Julita
Lubin
Mirosław
Wasilków
Agnieszka
Lublin
Elżbieta
Darłowo
Maciej
Rzeszów
Dominika
Jarosław
Anna
Piekary Śląśkie
Dariusz
Łuczyce
Bozena
Dębowiec
Piotr
Koszalin
Karolina
Bydgoszcz
Anna
Tarnów
Aneta
Warszawa
Anna
Kedzierzyn-Kozle
Andrzej
Lublin
Bożena
Ciechanów
Marcin
Mińsk Mazowiecki
Adam
Czechowice-Dziedzice
Łukasz
Ozorków
Daria
Steblów
Marta
Białystok
Jadwiga
Jaworzno
Dawid
Sanok

Zwycięzcy tego etapu zostaną ogłoszeni do dnia 21-01-2019

Zwycięzcy tego etapu zostaną ogłoszeni do dnia 28-01-2019

Zwycięzcy tego etapu zostaną ogłoszeni do dnia 04-02-2019

Zwycięzcy tego etapu zostaną ogłoszeni do dnia 11-02-2019

Zwycięzcy tego etapu zostaną ogłoszeni do dnia 18-02-2019

Zwycięzcy tego etapu zostaną ogłoszeni do dnia 25-02-2019

Zwycięzcy tego etapu zostaną ogłoszeni do dnia 04-03-2019

Zwycięzcy tego etapu zostaną ogłoszeni do dnia 11-03-2019